17.09.2018 - Trakya Sitesi

Edirne Çamlıbel Restaurant

Edirne Çamlıbel Restaurant

Şimdi size güzel mi güzel ve oldukça nezih bir mekan olan Edirne Çamlıbel Restaurant hakkında bilgi vereceğiz. Sizleri çok daha fazla bekletmeden yazımıza geçelim…

Edirne Çamlıbel Restaurant, Keşan’da işletmecilik bakımından en şanslı ve en önemli yerlerden bir tanesinde yer almakta. Tekirdağ yönünde, Keşan’ a sadece 1 km kala bir yerde bulunan bu oldukça nezih ve güzel mekan ayrıca anayol üzerinde yer almaktadır. Yani arkadaşlar bu restaurantın gözden kaçması oldukça zordur. Keşan’ ın ulaşım  bakımından oldukça önem arz eden bir kavşak olduğunu da ele alırsak, düşündüğümüz zaman durumu daha iyi kavrayabiliriz.  İstanbul-Tekirdağ yol yaz aylarında oldukça işlek durumdadır. Son yıllarda tatilcilerin en gözde yerleri arasında yer alan Saros körfezi kıyıları  pek bilinmezse dahi Keşan sınırları içerisinde yer almaktadır.

Edirne Çamlıbel Restaurant

Çamlıbel Restaurant, yeşilin en derin olduğu kesimlerde,  gayet hoş düzenlenen bir bahçenin içerisinde bulunmaktadır. Ağaçların altında konumlandırılmış masalara yeşilliklerin arasından geçerek rahatlıkla ulaşmanız mümkün. Masalar birbirinden oldukça uzak noktalara konumlandırıldığı için, diğer masalarla ilgili herhangi bir sıkıntı başınıza gelmiyor. Aracınızı açık ve kapalı otoparkına güvenle bırakabilir ve çocuklarınızı ise onlar için özel olarak hazırlanmış olan alana bırakabilirsiniz. Bu yere aileleri çeken en iyi nokta ise  huzur dolu, dingin ortam olmasıdır. Anayolun diğer kısmında,  Keşan göletinin yaslandığı çam ağaçlarıyla kapalı ve oldukça güzel olan tepeleri  bahçeden görmeniz mümkün.

Edirne Çamlıbel Restaurant

Edirne Çamlıbel Restaurant

Çamlıbel Restaurant’ın açık mekanı  bu kadar iyiyken, soğukların başladığı zaman kullanılan iç mekanda aynı atmosferi sunmaktadır. Ahşabın sıcak tonlarının kullanıldığı iç mekan, bahçeye açılan uzun yüzeyinin boydan boya cam kaplı olması da yapıya ayrı bir hava katmaktadır. Kış aylarında dışarı çıkmazsanız dahi bu cam sayesinde rahatlıkla bahçeyi seyredebilir, beyazlıklara bürünen o muhteşem doğayı seyredebilirsiniz. Kesinlikle Edirne Keşan yolundan geçerseniz bu muhteşem yere ailenizle beraber gitmenizi tavsiye ederim. Gerçekten doğanın içerisinde yer alan bu mekana bayılacaksınız. Yemeklerininde lezzet bakımından iyi olduğunu söylememiz de fayda var. Umarız Edirne Çamlıbel Restaurant  başlıklı yazımız sizler için faydalı olmuştur.

Bir önceki yazımız olan Edirne Küçük Tarihi Camileri başlıklı makalemizde Edirne Küçük Tarihi Camileri ve Edirne'nin küçük camileri hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
hack 2018 cpanel alma cavdar59 sunucu root işlemi portsuz backconnect olma litespeed c1 bypass method cavdar599 litespeed config okuma cavdar59 hacklink shell script