17.09.2018 - Trakya Sitesi

Edirne Erasta Avm

Edirne Erasta Avm

Bugün ki yazımızda Türkiye’nin büyük yerlerinde yeri olan Erasta AVM hakkında bilgi vereceğiz. Çok daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

Erasta  Avm Antalya

Mimari ayrıcalıkları  ve Antalya’da ilk kez yer alan markaları ile “ilklerin alışveriş merkezi” ismi ile adlandırılan Esra Antalya. İlklerin alışveriş merkezi ismiyle anılan  Antalya Erasta Avm tam olarak 40 bin m2 alan üzerinde inşaa edilmiş eşi ve benzeri olmayan bir alışveris merkezi. Bu muhteşem alışveriş merkezi 55 mağazası ve 1.300 araçlık açık ve kapalı otoparkıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Uluslararasında adından sıkça söz ettiren  mimarlık ofisi Broadway Malyan tarafından  yapılan bu alışveriş merkezi Antalya ve  çevresindekilere açık havada alışveriş yapma zevki sunmakta.

Erasta Fethiye

Akdeniz’in en güzel ve en şirin yerleri arasında yer alan Fethiye’de hayat bulan Erasta Fethiye, Eroğlu  Holding’in alışveriş merkezinin ikinci bölümünü oluşturmakta. Yarı açık bir projeye sahip olan Erasta Fethiye, doğaya uyum sağlayan mimarisiyle oldukça beğenilmektedir. Bölgeye yeni bir canlılık kazandıran,  yalnızca Fethiyeliler için değil yerli ve yabancı turistler için de süper bir yaşam alanı içerisinde yer alan Erasta Avm‘de toplam  49 mağaza bulunmakta. Fehtiye’ye yolunuz düşerse kesinlikle bu alışveriş merkezine uğramanızı tavsiye ederiz.

Erasta Edirne

Edirne’nin  yeni buluşma merkezi  olarak görülen  Erasta Edirne, bölgede yer alan bu muhteşem doğaya uyum sağlayan süper bir mimariye sahip. Edirne’de ilk kez boy gösteren Erasta avm bir çok dünya markasının yanı sıra bünyesinde  sinema ve bowling salonu gibi mekanları da bulunduruyor. Atlantis Eğlence Merkezi ile çocukların oldukça sevdiği bir alışveriş merkezi halini alan Erasta Edirne’nin 32 bin m2 alanında yaklaşık olarak 130’a yakın mağaza  yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Edirne'de Görülmesi Gereken 5 Yer başlıklı makalemizde edirne de görülmesi gereken 5 yer ve edirnede gezilmesi gereken yerler hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
hack 2018 cpanel alma cavdar59 sunucu root işlemi portsuz backconnect olma litespeed c1 bypass method cavdar599 litespeed config okuma cavdar59 hacklink shell script