17.09.2018 - Trakya Sitesi

Özgün Ajans

ADRES
Mithatpaşa Mah. Ortakapı Cad. Orhaniye Sk. Akgün İş Merkezi No:10 D:106 Edirne / Merkez
TELEFON
5534800170
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

HAKKIMIZDA

Firmanız için en ideal reklam çözümlerinin adresi olan Özgün Ajans, 10 yıllık tecrübeyle kurulmuştur. Sektör içerisinde tecrübeleri ve alanında uzman teknik ekibimiz ile bilişim alanındaki her ihtiyaca çok daha başarılı bir şekilde yanıtlar verilmektedir. Müşteri memnuniyeti esası ile çalışan firmamız sektörünün öncü isimleri arasında yer alıyor. Özellikle reklamcılık alanında dijital baskı deneyimleri ile maliyet olarak düşük, verim olarak çok yüksek pazarlama stratejileri kurmanızda en iyi çözüm ortağınız olmaktayız. Sunduğumuz hizmetler arasında; web tasarım, SEO danışmanlığı, yazılım ve programlama, mobil uygulamalar, internet reklamcılığı, e- ticaret sistemleri, sosyal medya danışmanlığı, editörlük hizmetleri, kamera güvenlik sistemleri, otomasyon ve sarf malzemeleri yer alıyor.

Edirne Web Tasarım Firmaları

Bu alandaki en önemli hizmetlerimiz ise edirne web tasarım firmaları arayışlarınıza cevap verecek web tasarımları olmaktadır. Günümüzdeki en yaygın ve etkili iletişim arasının internet olduğu herkes tarafından onaylanan bir gerçekliktir. Şahıslar, kurumlar ya da firmalar kurdukları web siteleri ile hizmet, ürün ya da haber paylaşımlarını internet kullanıcılarına sunabiliyor. Firmaların imajı haline gelen web siteleri, insanlar için bilgi aracı olmuştur. Markalaşmaya çalışan herkes için web tasarımlarının profesyonel bir şekilde değerlendirilmesi çok önemlidir. Bu geniş Pazar içerisinde yer alabilmek bir anlamda müşteri portföyünüzün de gelişmesi anlamına geliyor. Bu etkili iletişim aracını kendi geliştirdiğimiz stratejilerle kullandığınızda hedeflediğiniz satış başarılarına ulaşabilirsiniz.

Edirne Bilişim Firmaları

Teknolojinin hızla ilerlemesi ile artık her alanda makineler, yazılımlar ve entegre sistemlerle otomatikleşen iş düzenleri ortaya çıkarıyor. Kalite ile birlikte verimin artması da sağlanıyor ve bu da yüksek kazanç anlamına geliyor. Bu alanda Edirne bilişim firmaları araştırmaları yaparken firmamız farklı ihtiyaçlarınız için çözüm merkezi olarak hizmetler sunmaktadır. Bu da aradığınız tüm soruların tek bir adreste toplanmasını sağlayacaktır. Farklı ölçeklerdeki firmalarınızın yazılım, web tasarımı, yedekleme, veri tabanı yönetimi gibi alanlarda profesyonel teknik ekiplerimiz ile ideal destekler sunulmaktadır. Özellikle orta ve büyük ölçekli işletmelerin server kurumlarında ve gerekli desteklerin sağlanmasında eğitimli ve deneyimli teknik ekiplerimiz en ideal çözümler sunmaktadır. İşletmenizin ihtiyaçları baz alınmakta ve esnek çözümler üretilerek kusursuz bir hizmet deneyimi almanız sağlanmaktadır. Bilişim teknolojileri konusunda sağlanan uzman destek ile sağlam bir alt yapı hizmeti alabilir, sorunsuz çalışmalar elde edebilirsiniz.

Edirne Bilgisayar Servisi

Artık en küçük ölçekli işletmelerde bile bilgisayar kullanımı bulunuyor. Çünkü online hizmetler ve entegre sistemlerin pratikliği ile çalışma düzeni daha sorunsuz ve kaliteli bir şekilde sürdürülebiliyor. Bu nedenle edirne bilgisayar servisi araştırmalarınızda çok daha firmamız alanındaki en uzman isimlerden biri olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bilgisayarlarınız ile alakalı karşılaşabileceğiniz tüm sorunlarda en ideal destekler sunulmaktadır. Özellikle bilgi işlem tarzında birimlerin temelden kurulması gibi ihtiyaçlarınızda profesyonel teknik ekiplerimiz ile en ideal hizmetler sunulmaktadır. Hem yazılım, hem de donanım alanında kaliteli kullanımlar sağlanmakta ve uygun fiyat aralıklarında kurulumlar sağlanmaktadır. Sistemlerinizin bilgi güvenliği sorunlarında da firmamız alt yapınızın daha korumalı bir sisteme kavuşması için gerekli donanımları sağlıyor. Firmamız her alanda kalite vurgusu, sorunsuzluk ilkesi ile çalışmaktadır. Teknolojinin sunduğu tüm gelişmeler yakından takip edilmekte ve bu şekilde firmanızın sorunlarına teknolojik yaklaşımlarla çözümler sunulmaktadır. 17 yıllık tecrübemizi çalışmalarımız üzerindeki kalite ile göstermekte ve bilişim alanındaki tüm yenilikleri anında hizmet profilimiz içerisine dâhil edilmesi söz konusudur. Sektörünün öncü isimleri arasında yer alan özgünajans, Edirne’deki bilişim destekleri için tam bir çözüm merkezi olacaktır. Hızlı servis, kaliteli hizmetleri ve sunduğu hizmetleri takip etmesi ile firmamız tüm çalışmalarına büyük önem vermektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
hack 2018 cpanel alma cavdar59 sunucu root işlemi portsuz backconnect olma litespeed c1 bypass method cavdar599 litespeed config okuma cavdar59 hacklink shell script