17.09.2018 - Trakya Sitesi

Trakya’nın Güzel Yerleri Nereler?

Trakya’nın Güzel Yerleri Nereler?

Trakya’nın Güzel Yerleri Nereler?

Trakya bölgesi, kendi içinde oldukça yoğun ve ön plana çıkarılan bir çalışmaya sahip. Profesyonel çalışmaları ve yenilikleri detaylı bir şekilde kullanmak, bunları daha sistemli hale getirmek ve kendi içinde büyük bir çözüm sunmak isteyen herkes için önemli olan Trakya rehber sitemiz, sizler için de kolay ve bir o kadar renkli seçimler sunuyor. Peki ama görülmesi gereken yerler nerelerdir? Gelin bu konuyu konuşalım.

1- İğneada Bölgesi

İğneada, Kırklareli’nin Demirköy ilçesine bağlı, Trakya’nın Karadeniz sahilinde bir beldedir. Turistik olarak da son zamanlarda oldukça ilgi çeken bu bölgede, pek çok seçenek çıkıyor karşımıza. Online dokunuşları da rahatlıkla inceleyebiliyorsunuz bu yüzden. 22 kilometrelik bir sahile sahip ve bağlı olduğu ilçeye 26, Kırklareli il merkezine 100 kilometre uzaklıktadır.

2- Kumbağ

Kumbağ, Tekirdağ ilinin Süleymanpaşa ilçesine bağlı bir mahalledir. Bu mahallenin sahili çok güzeldir ve pek çok kişi burada yoğun olarak kamp kurabilir.

3- Beğendik Köyü

Beğendik, Kırklareli ilinin Demirköy ilçesinin İğneada Nahiyesine bağlı bir köydür. Yine kamp için ideal bir noktadır ve gezilmesi gereklidir bizce.

4- Şarköy

Şarköy, Tekirdağ ilinin bir ilçesi. Tekirdağ’ın güneybatısında, Marmara Denizi kıyısında kurulmuştur. Oldukça keyifli bir bölgedir. Kamp ve tatil için sık sık tercih edilir.

5- Enez

Enez, Türkiye’nin Edirne ilinin bir ilçesi, aynı zamanda ilçenin merkezinde yer alan kasaba. Enez ilçesinin 21 km kuzeyinde İpsala, 60 km doğusunda Keşan ilçesi, güneyde ve batıda Ege Denizi ve Yunanistan ile mülki ve millî sınır ile çevrilmiş olup, bu sınırlar dahilinde çok daha yoğun bir tatil planı ve sistemi geliştirilmektedir.

6- Kıyıköy

Kıyıköy, Kırklareli ili sınırları içinde ve Vize ilçesine bağlı, doğal güzellikleriyle öne çıkmış bir sahil kasabası olarak çıkıyor karşımıza. 1987 yılında belediye olmuştur ve 2000 yılındaki nüfus sayımına göre nüfusu 2443 kişidir. O yüzden oldukça sakin bir bölgedir. Rahatlıkla tatiliniz için tercih edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Edirne Yöresel Oyunları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
hack 2018 cpanel alma cavdar59 sunucu root işlemi portsuz backconnect olma litespeed c1 bypass method cavdar599 litespeed config okuma cavdar59 hacklink shell script