17.09.2018 - Trakya Sitesi

Yaylada Eylül’de Şenlik Var!

Yaylada Eylül’de Şenlik Var!

Yaylada Eylül’de Şenlik Var!

Yaylada Eylül’de şenlik var arkadaşlar.  Trakya’da, mevsimlerin genellikle yoğun devimini içeren, ruh hallerini farklı noktalarda ön plana çıkaran bütün seçenekler için, ön plana çıkarılan her noktayı ve fırsatı inceliyor ve ön plana çıkarıyoruz. Seçeneklerin, ihtiyaçların ve kaçırılmayacak fırsatların güncel olarak karşımıza çıkarıldığı bu sistemli detaylar içerisinde, bölgelerin coşkusu için çeşitli şenlikler yapılıyor.

Yayla ve Şenlik Havaları

Yayla üzerinde önemli bir seçenek yaratan çeşitli şenlik hallerinden, yoğun fırsatlar organize edebiliriz. Peki ama yaz ortasından itibaren çeşitli haller ve renkler ile neredeyse ilkbahara kadar sürecek olan ve hatta süren bu güzellik, Eylül üzerinde yaylalarda bir şenlik yaratıyor. Kırklareli kent konseyi tarafından organize edilen Eylül şenliklerinde, Yayla bolluk, bereket ve hasat ile bağ bozumu şenlikleri adı altında çeşitli şenlikler yapılıyor. 2017 senesi içerisinde de 9. senesi kutlanmaya hazırlanıyor. Bu yüzden oldukça renkli görüntüler olacak gibi.

Şenlikte resim sergisi

Yayla, Bolluk ve Berekete Dair

Yaylada yapılacak olan şenliklerde, bolluk ve berekete dair pek çok noktanın ve estetik detayın ortaya çıkarıldığını söyleyebiliriz.  Gezi konusunda, yaylaların önemi büyüktür. Şehre dair üretilen, şehir içerisinde önemli detaylar yaratan Trakya rehberi sitemiz, zaman içerisinde daha çok kültürel detayı, kültürel mirası sizlere sunmaya devam edecek.

Kırklareli 9. Yayla Şenlikleri

Kırklareli 9. yayla şenlikleri içerisinde çeşitli çalışmalar ve fırsatlar ön plana çıkıyor. Bu süreç zarfında çeşitli etkinlikler, şarkılar, müzikler ve benzer çalışmalar yapılacak. Bu yüzden kesinlikle ilginizi çekiyor ise uğramanızı öneriyoruz.

Şenlik Saat Kaçta ve Hangi Tarihte?

Kırklareli 9. Yala Bolluk bereket şenlikleri 16 Eylül 2017 cumartesi günü Kırklareli üzerinde olacak. Saat 11de başlayacak olan etkinlik, 11.30’da açılış yapılarak devam edecek. Halk oyunları gösterisi, açılış konuşmaları, üzüm ikramı ve benzeri şekillerde devam edecek. Yayla kültür ve sanat meydanında yapılacak olan çalışmalara dair, güncel ve özverili çalışmalar sunmak istiyoruz. Zaman kaybetmeyin ve bu kapsamlar dahilinde en estetik yenilikleri incelemeye başlayın.

Trakya 724 Ailesi Olarak Sizinleyiz

Güncel bilgilerimizi, güncel hizmetlerimizi ve daha pek çok seçeneğimizi en uygun şekillerde sizlere sunmak için çalışmalar yürütmeye devam ediyoruz. Geç kalmayın ve fırsatları da yakından takip edin.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
hack 2018 cpanel alma cavdar59 sunucu root işlemi portsuz backconnect olma litespeed c1 bypass method cavdar599 litespeed config okuma cavdar59 hacklink shell script